Februari 2023
Woensdag 1 februari
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 3 februari

vrijdagavond toss in de hal

Dinsdag 7 februari

Vrijdagavond competitie HD en DD

Woensdag 8 februari
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 10 februari

vrijdagavond toss in de hal

Zondag 12 februari

UItwisseling jeugd

Woensdag 15 februari
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 17 februari

vrijdagavond toss in de hal

Woensdag 22 februari
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 24 februari

vrijdagavond toss in de hal

Maart 2023
Woensdag 1 maart
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 3 maart

vrijdagavond toss in de hal

Woensdag 8 maart
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 10 maart

vrijdagavond toss in de hal

Zondag 12 maart

Play one day voor de jeugd

Woensdag 15 maart
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 17 maart

vrijdagavond toss in de hal

Zondag 19 maart

Uitwisseling jeugd

Woensdag 22 maart
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 24 maart

vrijdagavond toss in de hal

Zondag 26 maart

Rood en Oranje jeugdcompetitie

teambuilding juniorcompetitie

Woensdag 29 maart
09:00 – 10:30

woensdagochtend Toss

Vrijdag 31 maart

vrijdagavond toss in de hal

Vrijdagavond competitie GD en 8&9

April 2023
Zondag 2 april

Rood Oranje en Groene jeugdcompetitie

Juniorencompetitie 11 t/m 17 jaar

Dinsdag 4 april

Dinsdag damescompetitie

Donderdag damescompetitie

Donderdag 6 april

Donderdag damescompetitie

Vrijdag 7 april

Vrijdag overdag competitie

Zaterdag 8 april

Zaterdag competitie

Zondag 9 april

Rood Oranje en Groene jeugdcompetitie

Juniorencompetitie 11 t/m 17 jaar

Maandag 10 april

Tweede Paasdag : eerste dag Zondag(!) competitie

Dinsdag 11 april

Dinsdag damescompetitie

Donderdag damescompetitie

Donderdag 13 april

Donderdag damescompetitie

Vrijdag 14 april

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 15 april

Zaterdag competitie

Zondag 16 april

Rood Oranje en groene jeugdcompetitie

Juniorencompetitie 11 t/m 17 jaar

Zondag competitie

Dinsdag 18 april

Dinsdag damescompetitie

Donderdag damescompetitie

Donderdag 20 april

Donderdag damescompetitie

Vrijdag 21 april

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie HD en DD

Zaterdag 22 april

Zaterdag competitie

Zondag 23 april

Rood Oranje en Groene jeugdcompetitie

Juniorencompetitie 11 t/m 17 jaar

Zondag competitie

Dinsdag 25 april

Inhaaldag dinsdagdames competitie

Donderdag damescompetitie

Donderdag 27 april

Koningsdag

Vrijdag 28 april

Inhaaldag vrijdag overdag competitie

Inhaalavond vrijdagavond competitie HD en DD

Inhaalavond Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 29 april

Inhaaldag zaterdag competitie

Zondag 30 april

Inhaaldag Zondag competitie

Mei 2023
Dinsdag 2 mei

Dinsdag damescompetitie

Donderdag damescompetitie

Vrijdag 5 mei

Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 6 mei

Zaterdag competitie

Zondag 7 mei

Zondag competitie

Dinsdag 9 mei

Dinsdag damescompetitie

Donderdag dames competitie

Vrijdag 12 mei

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie HD en DD

Zaterdag 13 mei

Zaterdag competitie

Zondag 14 mei

Rode Oranje en Groene jeugd competitie

Juniorencometitie 11 t/m 17 jaar

Zondag competitie

Dinsdag 16 mei

Dinsdag damescompetitie

Donderdag 18 mei

inhaaldag Rood, Oranje en Groene jeugdcompetitie

Hemelvaartsdag

Vrijdag 19 mei

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 20 mei

Zaterdag competitie

Zondag 21 mei

Rode Oranje en Groene jeugd competitie

Juniorencometitie 11 t/m 17 jaar

Zondag competitie

Dinsdag 23 mei

Inhaaldag Dinsdag damescompetitie

Donderdag 25 mei

Donderdag damescompetitie

Vrijdag 26 mei

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie HD en DD

Zaterdag 27 mei

Inhaaldag zaterdag competitie

Zondag 28 mei

Rode Oranje en Groene jeugd competitie

Juniorencometitie 11 t/m 17 jaar

Eerste Pinksterdag

Maandag 29 mei

Tweede Pinksterdag: Inhaaldag Zondag competitie

Mini Maxi toernooi

Dinsdag 30 mei

Dinsdag damescompetitie

Juni 2023
Donderdag 1 juni

donderdag damescompetitie

Vrijdag 2 juni

Vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 3 juni

BBQ voor de competitiespelers

Zaterdag competitie

Zondag 4 juni

Rode Oranje en Groene jeugd competitie

Zondag competitie

Dinsdag 6 juni

Inhaaldag dinsdagdames competitie

Donderdag 8 juni

Inhaaldag donderdagdames competitie

Vrijdag 9 juni

Inhaaldag vrijdag overdag competitie

Vrijdagavond competitie HD en DD

Zaterdag 10 juni

Inhaaldag zaterdag competitie

Zondag 11 juni

Play one day voor de jeugd

Inhaaldag Rood, Oranje en Groene jeugdcompetitie

Inhaaldag Zondag competitie

Dinsdag 13 juni

Inhaaldag dinsdagdames competitie

Donderdag 15 juni

Inhaaldag donderdagdames competitie

Inhaaldag donderdagdames competitie

Vrijdag 16 juni

Inhaaldag vrijdag overdag competitie

Inhaalavond vrijdagavond competitie HD en DD

Inhaalavond Vrijdagavond competitie GD en 8&9

Zaterdag 17 juni

Inhaaldag zaterdag competitie

Zondag 18 juni

Inhaaldag Zondag competitie

Vrijdag 23 juni

Jeugdkamp

t/m 26-06-2023
Maandag 26 juni

Open Toernooi

t/m 02-07-2023
Augustus 2023
Woensdag 23 augustus

Clubkampioenschappen senioren en junioren

t/m 02-09-2023
September 2023
Zaterdag 2 september

Feest clubkampioenschappen

Zondag 3 september

Play one day voor de jeugd

Zondag 10 september

Najaarscompetitie Rood, Oranje Groen

Dinsdag 12 september

Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 14 september

Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 15 september

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 16 september

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 17 september

Najaarscompetitie zondag

Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Najaarscompetitie Rood, Oranje Groen

Dinsdag 19 september

Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 21 september

Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 22 september

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 23 september

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 24 september

Najaarscompetitie zondag

Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Najaarscompetitie Rood, Oranje Groen

Dinsdag 26 september

Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 28 september

Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 29 september

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 30 september

Najaarscompetitie zaterdag

Oktober 2023
Zondag 1 oktober

Najaarscompetitie zondag

Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Najaarscompetitie Rood, Oranje Groen

Dinsdag 3 oktober

Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 5 oktober

Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 6 oktober

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 7 oktober

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 8 oktober

Najaarscompetitie zondag

Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Najaarscompetitie Rood, Oranje Groen

Dinsdag 10 oktober

Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 12 oktober

Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 13 oktober

Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 14 oktober

Kampioenenborrel NJC

Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 15 oktober

Najaarscompetitie zondag

Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Inhaaldag najaarscompetitie jeugd Rood, Oranje Groen

Dinsdag 17 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 19 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 20 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 21 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 22 oktober

Play one day voor de jeugd

Inhaaldag Najaarscompetitie zondag

Inhaaldag Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar

Inhaaldag najaarscompetitie jeugd Rood, Oranje Groen

Dinsdag 24 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie Dinsdag Dames

Donderdag 26 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie Donderdag Dames

Vrijdag 27 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie vrijdag

Zaterdag 28 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie zaterdag

Zondag 29 oktober

Inhaaldag Najaarscompetitie zondag

Inhaaldag Najaarscompetitie junioren 11 t/m 17 jaar